Fnatic is dalies yra mix komanda, 3 zaidejai negavo vizos, bet atejo 3 kiti kurie zaidzia kitoje komandoje ir taip gavosi gan nebloga komanda. Esme, kad Liquid dabar reikia pergales, jie zaidzia neblogai, jau kury laika yra kartu ir abi pergales labai padetu grupiu etape. Velgi, kadangi tai grupiu etapas ir Liquid dar neiskritu ir pralaimeja viena zaidima,bet buvimas upper bracket mano manymu yra saugesnis variantas jiems. Jie is dalies kur kas geresni ir galbut atejo laikas nebenuleidinet gan svarbaus zaidimo.
- Balsų: 1
Komentarai (0)