Kadangi nebe pirma diena turnyre, tai manau galima tiketis ir 2-0. Talon mano manymu viena silpnesniu komandu siuo metu turnyre,zaidzianti viename is silpniausiu regionu dotoje, komandoje turbut tik vienas zaidejas kuris visiskai traukia tier1 lygi + turinti viena stand in. Outsiders yra solidi komanda, su gerais zaidejais bei jau turejusi laiko susizaisti. Mano manymu, jeigu tai butu negrupiu etapas, o playoff 2-0 butu koki 80%. Kadangi outsider vakar abu zaidimus baige 1-1, tai manau siandien labai realu, kad laimes abiejus mapus.
- Balsų: 0
Komentarai (0)