PENTIUM
Na lyg ir sveikinu, po pirmo tragisko seto buvau jau nurases Domi, ir antram kai 0-40 prasileidinejo savo serva. 😁 Bautista jeigu bus nuotaikoje, tai turetu slapia vieta palikti is Thiem... Bet tik tas minusas, kad su skandinavu turnyrais neretai topseedai nemotyvuoti buna ir atvaziuoja viena koja pasizaisti.
Na lyg ir sveikinu, po pirmo tragisko seto buvau jau nurases Domi, ir antram kai 0-40 prasileidinejo savo serva. 😁 Bautista jeigu bus nuotaikoje, tai turetu slapia vieta palikti is Thiem... Bet tik tas minusas, kad su skandinavu turnyrais neretai topseedai nemotyvuoti buna ir atvaziuoja viena koja pasizaisti.
Komentarai (2)