Nemanau, kad abiejų komandų šansai turėtų būti vertinami lygiai, žinant kaip susiklostė pastarosios dvejos rungtynės. Tiesą sakant taip ir nesupratau iki galo dėl ko taip subyrėjo Lietkabelis, vieni sako, kad dėl nuovargio, kiti dėl to, kad nemaža dalis žaidėjų žaidžia turėdami mažesnes ar didesnes traumas ar, kad tiesiog Rytas yra neparankūs varžovai. Galvoju, kad šios rungtynės nebus tokios tragiškos Panevėžio komandai, bet tuo pačiu nemanau, kad pavyks pasiekti pergalę prieš Rytą, nes praeitose rungtynėse trečio kėlinio metu panevėžiečiai atrodė tikrai užsivedę, bet skirtumas vis tiek nemažėjo ir dar buvo padidėjęs iki 30 taškų. Manau, kad reali linija turėtų būti apie 1.5 už Rytą.
- Balsų: 22
Komentarai (0)