N. Djokovic ir toliau rodo puikia forma siame sezone, nepralaimi ir sitam turnyre serbas, visus traisko ir toliau, pagerines labai padavima serbas, zaidimas uztikrintas, ginyba puiki, puikiai priimineja kamuoliukus ir tai parode laimedamas pries K. Anderson kur padavimas panasus kaip ir Fish, cia jis visus sukale ir totalas neikarto nebuvo permustas toks koki sendiena jam duoda, nugaleti V. Troicki 6:3,6:2, J. Blake 6:2,6:0, D. Istomin 6:0,6:1, rezaultatai tiesiog ispudingi serbo ir siame turnyre.
M. Fish gana siauteti ir taip per daug jis cia nuejo, stebejau jo visus macus didelio ispudzio jis nepaliko, padavimas veikia gerai pas ji, bet duoda varzovam bp kuriuos jis puikiai saugoja, bet sendiena jo laukia toks varzovas kuris puikiai tvarkosi su gerai paduodanciais zaidejais, amerikietis cia yra nugalejas tikrai puikaus lygio hard zaidejus D. Ferrer, J. Del Potro, R. Gasquet, J. Benneteau ir visus sausai suvare, na stebina sis zaidejas labai sitam turnyre, bet pries serba jam cia nera sansu jokiu laimeti, lygiai zaidimo skiriasi, Fish megsta prie tinklo pazaisti kur djoka moka su tokiais varzovais tvarkytis puikiai, plius Fish prie tinklo nesiseka zaisti, daro jis ten daug klaidu labai, nors ir yveike tokius varzovus Fish bet cia nemanau kad kazka tures pastatyti pries djoka, kaip pastarasis zaidzia labai gerai.
- Balsų: 0
Komentarai (14)