Na taip žiūrint į rezultatus favoritai turetų būti austrai, bet visgi komanda žaidė su stipriausiomis komandomis, rezultatai pavydėtini, tačiau ar pasitikėjimas nebus per daug užaugęs plius visuose mačuose didžiąją rungtynių dalį gynėsi ir praleisdavo savo pusėje. Dabar jau varžovas lygus, tad klausimas, kaip persiorentuos komanda. Tuo tarpu norvegai nors ir nuvylė porą kartų šiame turnyre, tačiau demonstruoją gera ritulį, latviams vos pavyko išnešti sveiką kailį. Tad jei ne grybaus gynyboje, man čia favoritai skandinavai.
- Balsų: 1
Komentarai (0)