Lkl antrasis pusfinalis Žalgiris ir Lietkabelis dvi puikios ekipos, bet laimėtojas tik vienas. Pirmos rungtynės vyksta Kaune, kur Žalgiris švelniai tariant yra nenugalimas, tai yra namų ekipa ir jeigu išvykoje Klaipėdoje susikaupimo truko čia manau jau bus Eurolygos mentalitetas įsijungęs, kaip ir Rytas prieš Šiaulius. Čia mano nuomone Žalgiris švęs gan lengvą pergalę, o kova išvysime Panevėžį, smagu kai duodamas toks kof. ir užtenka nedidelės minusinės ir tik mėgautis krepšiniu, nes čia esu beveik užtikrintas Žalgirio laimėjo netgi 10+ taškų. Taip Ulanovo nėra, bet yra kam žaisti ir ekipa tikrai yra pranašesnė nei Lietkabelis, o Panevėžys save visu gražumu manau parodys namie.
- Balsų: 3
Komentarai (0)