Manau kad cia gali nuti 2,5 golo overis,abi komandos yra gan daug musancios,prasileisti taipat nevengia ipac fiorentina,kada romai reikia labai pergales,o fiorentina yra ikritusi i duobe,abi komandos nores tik pergales ir cia turetu ispirti ne viena gola,paskutinis tarpusavio macas baigesi rezultatyviai 3-1romos naudai,kazko tikiuosi ir siandienos mace.sekmes visiems
- Balsų: 0
Komentarai (0)