Manau kad cia bus overis nes preitas macas buvo blankus,sis macas turetu buti visai kitoks,rytas bus padares isvadas ir tikrai pagerins zaidima,rungtynes vyks vilniuje, o rytas namie meta daug tasku ir siaip jie vieni daugiausiai imetantis tasku visoje lygoje,dzuku ginyba tikrai nesuperine ir antro maco is eiles neatsilaikys
- Balsų: 0
Komentarai (0)