Neseniai rašiau apie Graikus kurie žaidė atrankos mačą Maltoje. Ten kaip ir tikėtasi sekėsi sunkiai ir rugntynių paskutinėmis akimirkomis vos vos išnešė sveiką kailį.. Pergalė 0:1. Lenkai gavo nuo lietuvių 2:0 prieš keletą dienų, kiek teko matyt, didelio įspūdžio taip pat nepaliko, jų ultros kurkas įdomiau atrodė.. Graikai žaidė visada gynybinį futbolą, nebus išimties ir šį kartą.. Lenkai didelių atakų organizuotumu taip pat nepasižymi. Gynyboje šios komandos sugeba atstovėti gana dažnai sėkmingai, to laukčiau ir šį kartą.. Trys įvarčiai čia daugokai mano galva kur žaidimo turėtų būti nemažai aikštės vidurį.. Taigi, underrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.
- Balsų: 0
Komentarai (0)