Turnyras vyksta Kroatijoje, pirmame ture kroatai nugalėjo autsaiderius "žydus" rezultatu 5-1, nors kroatai atliko net 84-ris metimus į varžovų vartus, o įmušė tik penkis įvarčius, kažkas nerealaus. Dabar žaidžiama su kita nuvertinta komanda - Ispanija, kuri greičiausiai divizione liks ketvirti, nors ekipos negalima nurašyti, komandos lygis ledo ritulyje auga, visuose amžiaus grupėse ir čia gali būti "juodasis" arkliukas, su olandais sugebėjo pasispardyti ir žaidė apylygiai, bet visgi namai ir tas progų neišnaudojimas pirmame mače, man linksta čia ties kroatų over, ir, žinoma turėtų eiti bendras over.
- Balsų: 1
Komentarai (0)