Na vakar kiniečiai pasismagino, klausimas ar šiandien bus panašus scenarijus, kaip sakiau, šiame divizione šiemet stipriausia rinktinė - Kinija, kadangi komandą sudaro "Kunlun" žaidėjai su to pačio klubo natūralizuotais kanadiečiais, kurie rungtyniavo ir žiemos olimpiadoje. Olandų ledo ritulys neauga, labai silpnai paskutiniais metais atrodo komanda ir jaunimo neturi per daugiausiai, o ir pats jaunimas savo amžiaus grupėje nerodo kažkokių gerų rezultatų. Dauguma žaidėjų iš Belenliukso lygos klubų, kur rezultatayvumas ganėtinai aukštas, tad šiandien galime tikėtis rezultatyvios kovos.
- Balsų: 1
Komentarai (0)