Dar kolkas dėl Doncic 100% neaišku, kofas yra labai didelis dėl to siūlau nesnausti, nes Doncic labai realu, kad žais. Na ir be Doncic aišku Mavericks gali išvykoje įveikti Utah ir susigrąžinti namų pranašumą. Antrosiose rungtynėse Dallas parodė, kad gali laimėti, net ir pirmosiose ekipa žaidė labai gerai, tad ir renkuosi būtent juos su dideliu kof. nes manau šansai ekipų labai lygus, o su Doncic čia jau į Dallas puse sėkmės.
- Balsų: 17
Komentarai (3)