Atrodo, jog TES nėra patogi komanda V5. Laimėti game pusfinalyje buvo tik tada, kai TES buvo primestas labai nepatogus, klampus, gynybinis žaidimas. TES iš to padarė išvadas, jog reik žaist daugiau agresyviau, rezultatyviau ir tai pasiteisino. Nematau V5 pranašumų šioje dvikovoje. Nematau problemos ir tame, jog TES nusileido RNGU, nes, mano nuomone, RNGU stipriausia komanda LPL.
- Balsų: 4
Komentarai (0)