E grupės mačas. Susitinka Olandija-Vengrija. Dabar viskas keliasi į Olandiją. Pirmasis mačas baigėsi triuškinama olandų pergale 4-0. Jie jau beveik užsitikrino kelialapį į europos čempionatą,tačiau savo žiūrovo akivaizdoje problemų nenorėtų prisisdaryti. Vengrai bus pavergę,po pirmųjų varžybų. Gynyba jų nedirbo visiškai ir to pasekoje buvo praleisti 4 įvarčiai. Olandai viena rezultatyviausių komandų šioje atrankoje. (16-2). Namuose mušama daug. Švedai čia buvo sudaužyti 4-1. Taigi manau vengrai vėlgi neturės šansų čia ,o olanduo puolimas sudirbs be priekaištų.
- Balsų: 0
Komentarai (0)