Na čia kažkas Wow, Mourinho su Roma, net 3 kart susitiko su Norvegijos ekipa Bodo/Glimt ir nei karto nesugebėjo ekipos įveikti, o ir pralaimėti sugebėjo net du kart 6-1 ir 2-1. Na, kad ir kaip čia viskas skamba fantastiškai Norvegų čempionų ilgas kelias Europoje baigsis, nes Roma namie tokio svarbumo rungtynes tikrai laimės ir žygiuos toliau. Roma reikia laimėti 2 įvarčių skirtumu, norint keliauti tiesiai į pusfinalį per 90 minučių. Tai manau ir pasieks Roma futbolininkai, na kiek žinau Mourinho, šis turnyras jam labai svarbus, kad galėtų vėl prieš visus mosikuotis ir sakyti, kad laimėjo naują turnyrą iš kart, o ir Roma ekipai titulų reikia. Roma turi gerą sudėtį, kurie yra orientuoti į puolimą ir manau ekipa sutriuškins Glimt ekipą ir keliaus toliau. Sėkmės
- Balsų: 16
Komentarai (0)