Tikrai turim gera kofa už Neptūną, rungtynių dieną už Jonavą turėtų būt virš 3. Neptūnas kaip matom po biški gerina žaidimą, nugalėjo Šiaulius išvykoje. Su Jonava jau žaidė šiemet keturis kartus, įskaitant taurės rungtynes, ir laimėjo tris varžybas, vienas gan netikėtai pralošė nors Jonava ir neturėjo centrų. Svarbios varžybos abiem komandoms dėl šeštos vietos, Jonava turės naujoka bet neaišku iškarto ar duos daug naudos.
- Balsų: 10
Komentarai (1)