Na neitikina manes UP zaidimas nors jie ir kovoja vis dar del vietos PO,taciau pries rimtesnius oponentus visur sausai pralaimeta,rimciau nesugeba pasipriesint. Atomai,gana nebloga komanda,is ju tikejausi daugiau,taciau splito pradzia susikloste labai prastai,antroje puseje jau pradejo rodyt rezultatus ir tikrai gerus,labai svarbus macas jiem.
- Balsų: 1
Komentarai (0)