Na labai nekokia serija turi KT,manau tikrai underperformina,taciau paskutini maca pries T1 tikrai abu zemelapius suzaide labai solidziai,manau pagal viska turejo net 1 atimt. Jau dabar matos,kad naujas mid inese truputi nauju veju zaidime,solidus macas buvo,tikiuosi cia ju gyvybes zenklu. Hanwha tiesiog pamire.
- Balsų: 0
Komentarai (0)