Na kaip bebūtų, abi žaidžia įspūdingai šiuo metu, bet Ajax yra Ajax ir jie sužaidžia kai reikia. Sudėtis puiki, nu nežinau, sunku tikėti, kad jie suklups čia. Nes trofėjaus bent kažkokio norisi, kai komanda žaidžia tikrai gana gerą sezoną. Manau eis toliau ir CL, po pirmų gerų rungtynių išvykoje.
- Balsų: 0
Komentarai (0)