Neįvertinę savo priešininkų iš Škotijos Dortmund ekipa pralaimėjo namie net 4-2, bet tikrai neprarado vilčių žengti į kitą etapą, nors ir versis be savo lyderio Haaland. Dortmund ekipa tikrai turi daug šansų patekti toliau nes Rangers ekipai nusileido 2 įvarčiais, bet nesant išvykos įvarčių taisyklei ekipai reikia pergalės tik 2 įvarčiais, kad ekipos išsilygintų serijoje ir žaistų pratęsimą. Žinant abiejų ekipų atakuojantį futbolą galime tikėtis visko, bet tikiu, kad Dortmund susikaups ir rimtai pažiūrės į išvykos rungtynes. Kof. tikrai nėra toks didelis, bet padorus, nes Dortmund manau ir tokioje situacijoje turėtų susitvarkyti su Škotais.
- Balsų: 22
Komentarai (0)