Gerai žaidžianti Barcelona namie turėjo laimėti, nes turėjo daugybė progų, bet problema buvo su realizacija, bet atsakomosiose manau Barca išpildys savo progas. Žymiai geriau atrodžiusi ekipa ir Italijoje manau dominuos, kadangi nusipirkus tikrai gerus žaidėjus yra pagrindinė Europos lygos favoritė, o nesant išvykos įvarčių taisyklei, net ir namie sužaidus 1-1 nėra jokio streso, nes išvykoje viskas vėl prasidės iš naujo ir jokia ekipa neturės pranašumo. Kof. aukštas nes Barcelona yra labai nuvertinama, dėl jos prastų rezultatų, kurie manau jau turėtų keistis žiūrint į ekipos rezultatus.
- Balsų: 18
Komentarai (0)