Štai ir atėjo ilgai lauktas KMT turnyras. Gerai žaidžiantis Rytas Vilniuje susitiks su Lietkabeliu. Kad ir kaip visi tiki Lietkabeliu, manau šio sezono Lietkabelis yra gera reguliaraus sezono komanda, bet ne atkrintamųjų kovų, kadangi ekipa turi tik keletą patyrusių žaidėjų. Rytas šį sezoną žaidžia puikiai ir kovingumu, stebina tiek ispanus, tiek prancūzus ar lietuvius. Taurė yra taurė, bet Rytas manau įveiks Lietkabelį ir jau nuo antros rungtynių pusės turės susikrovęs gan saugų pranašumą ir laimės įtikinamu skirtumu.
- Balsų: 11
Komentarai (0)