Na atėjo laikas danų pasakai pasibaigti, kaip debiutas, nusisekęs, bet visgi čia rusai. Grupėse rezultatas baigėsi 2-0 rusų naudai. Tačiau čia jau laukiu daugiau įvarčių iš jų, kadangi ekipa surinkta stipri ir visgi čia jau svarbiausios kovos atėjo, tad ekipa manau nenorės per daug rizikuoti ir bandys kuo anksčiau susikrauti persvarą. Jeigu pavyks, jau atsipalaidavus žaidimas klostosi lengviau ir paprasčiau, kas iturėtų atnešti daugiau įvarčių.
- Balsų: 3
Komentarai (0)