Vitality danai įgauna pagreitį bei rodo savo superinę formą. Ši komanda turi labai daug sprogstamos jėgos, nes tiek dupreeh, tiek magisk yra elitinio lygio riflers. G2 kaip ir minėjau, manau yra gera, bet pervertinama. Apex yra subrendęs, tad emocijos jo nebeišveda iš žaidimo, tai leis laimėti igl dvikovą greičiausiai. Taip pat lieka nemažai šansų, jog NiKo pradės žaist individualiai, o vitality liks kaip komanda, kur dabar jau jų bus stiprybė.
- Balsų: 2
Komentarai (2)