Pasirinkite laiko juostą:
Pasirinkti

Lietuvos rytas - Zalgiris

03/26 20:00 duzinas +8.50
2011/03/24 13:41 bet title Zalgiris laimės (Zalgiris laimės) @-118 10/10
 

Sveiki,
mano komanda susitinka pries vieninteli verta dėmesio varžova Lietuvos ryta.
JEI NE ELAMINO TRAUMA TAI TAIP LAISVAI NEDĖČIAU UZ ŽALGIRI.
bet dabar kai nėra vieno is pagrindiniu žaidėju
rytas atrodo kur kas silpniau.... ir gaila 😕?? nebus atkaklios kovos.
tai visi pliusai žalgirio puseje (beveik)
ilgesnis suolas
nera praradimu
kaip ir geresni žaidėjai
si sezona jau irodė kas stipresni
Rytas pasratuoju metu yra sudege per daug jegu atiduota Eurolygoje ir labai gaila kad neisejo i top 8. ir treneris sakė reikia poilsio komandai
minusai
žaidžiama išvykoje
Ryto treneris mano nuomone yra geresnis.
taigi tiek ir sėkmės😡

  • Balsų: 0
 
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

duzinas

Padėkų: 0

Sekėjų: 0

  • Unitai 13.40
  • ROI 3.26%
  • W% 60.38%

10 paskutinių statymų:

 
  • Viso statymų: 53
  • Unitų atspėta: 424.40
  • W-L-T : 32-21-0
  • Vid. unitų skaičius: 7.75
  • Unitų spėta: 411.00
  • Vid. koeficientas: -137
 

Unitų pokytis

30241812602025 Liepos2026 Birželio

Sporto šakų lažybų statistika

Bendrovių statistika

Mėnesių balansas

Patikimumo statistika

Komentarai (22)

  • Nu uzmeciau ant 2.35 kofo uz zaliu win pokolkas grazu
  • Uzdejau stawberry 6+ kaip sitas?
  • Kodel nieks nekalba kad rytas toki pati suda mala...
  • Eiliniai zalgfaniai...juokas ima...imkit stambiai visi...dar matos nepasimoke su tuo zalgrybiu
  • Kaune kai zaide Zalgiris su treneriu Pingvinu buvo aisku favoritas Zalgiriukas. Tada si komanda turejo nors ir menka bet taktika ir buvo daug geresnis lietuviu zaidimas, db situacija tokia, kad nei lietuviai, nei legionieriai nezaidzia kaip reikiant. Smuko forma tiek Delininkaicio, tiek Pociaus, tas pats Kalnietis sublizga retai, o lietuviu penketas ne toks pavojingas, kaip sezono pradzioj.Pagal tokius faktus galima sakyti apylyge kova nusimato.
  • Bloga prognoze bet geri komentarai taip išeina 😁 bet kiek atsimenu primus du susitikimus komentarai taip pat buvo už ryta 😁 nežinau čia man taip bent atrodo kas bus paamtysime patys 😁 bet tikiuosi idomios kovos 😁
  • Nu jau vien pradzia prognozes "mano komanda" daug sako apie prognoze 😁 vadovaujiesi emocijom ir viskas 😁 as irgi kiekvienose savo palaikomos komandos varzybose tikiu pergale ir uzmetu po koki 10 lt kad ir kofas koks 8-10 ir ta pergale nelabai reali atrodo😁 bet pazvelk tiesai i akis- kaip jau ne vienas cia minejo, zalgiris tikrai nera dabar geriausioj formoj (prisiminkime nekoki pasirodyma pries prokomo 2 sudeti bei FIASKO pries ukrainiecius), komanda nelabai randa sava zaidima, treneris daug laiko duoda senukam, sakyciau net per daug, kas neleidzia komandai parodyt savo tikrojo potencialo. nesakau, kad Z negali nugaleti siandien, bet absoliuciai nesutinku su 10 unitu ir teiginiu kad nebus kovos. absurdas,ne kitaip 😁
  • Na jei cia 5050 ,tai tada belieka imt UNDER 157 tsk.
  • Gal sakau Valanciuno over 9 ? atvyko rockets generalinis su karnisovu praktiskai del valanciuno.tiek treneris, tiek klubas tai zino ir gali buti kad nores gerai reprezentuoti savo jauneli
  • Nuo Azowmaš
  • Kaip galima sakyti kad rytas vos laimėjo sunkiai prieš šiaulius, kai žal gavo į vieną kasą?!!
  • 50/50
  • Klampus krepsinis laukia snd, abi komandos bus ne savam ritme, matom kaip Zalgiris padrikai zaide pries lenkus, Azovmasa. Rytas irgi neturejo rimtu varzybu ilgai, todel galima nuspeti, jog bus daug stumdymosi, nesamoningu klaidu, netaikliu metimu ir daug priekaistu teisejams.Tik vat ziuriu ir nezinau koki geriausia statyma snd rinktis, nes sunku remtis statistika LKL ar BBL, o nuo Eurolygos jau kazkiek laiko prabego.
  • "žaidžiama išvykoje
    Ryto treneris mano nuomone yra geresnis.
    taigi tiek ir sėkmės😡"
  • Zalgiris tai nesedes,jei sugeba namie nuo azovmaso gaut...
  • Jokai meilė žalgiriui 😁 palaikau tik žalgiri 😁
    seis metais du mačai ir dvi itikinamos pergales.
    kad sitosmv aržyboms nelb statistika reikalinga....
    naujos varžybos nauja istorija
  • Idomi prognoze : " atejau parasiau , iskeliau zalgirio veliava ir ejau ziuret varzybu. Gal kokios statistikos dar imesk kokiu bent jau 5 varzybu abieju komandu suvestines , nes tik apsikai ryta iskelei savo komanda o mes cia turime skaityti apie tavo meile zalgiriui
  • Siaip viskas buut gerai imciauzalgiri bet yra vienas minusas neaisku koki zaidimo plana bus paruoses romanovas jei vel bus keiciami zaidejai tada labai sunku tiketis zalgirio pergales
  • To duzinas
    nu tai ir dek kelis gabalus jei tavo nuomone toks ramus statymas..
  • Norit pasakyti rytas dabar žaidžia gerai😟 pries šiaulius vos laimėtos varžybos.... Vyrams kainavo daug jėgu 😁 man čia labai ramus statymas 😁
  • Čia, manau, 50/50 Žalgiris BUKSUOJA, niekaip negali primest savojo žaidimo, o Rytas, jis tikrai stabilesnė komanda negu Žalgiris.
  • Visiska lempa, o ne prognoze. pats esu zalgirio fanas, bet sikart manau ims Rytas.