Sveiki,
mano komanda susitinka pries vieninteli verta dėmesio varžova Lietuvos ryta.
JEI NE ELAMINO TRAUMA TAI TAIP LAISVAI NEDĖČIAU UZ ŽALGIRI.
bet dabar kai nėra vieno is pagrindiniu žaidėju
rytas atrodo kur kas silpniau.... ir gaila 😕?? nebus atkaklios kovos.
tai visi pliusai žalgirio puseje (beveik)
ilgesnis suolas
nera praradimu
kaip ir geresni žaidėjai
si sezona jau irodė kas stipresni
Rytas pasratuoju metu yra sudege per daug jegu atiduota Eurolygoje ir labai gaila kad neisejo i top 8. ir treneris sakė reikia poilsio komandai
minusai
žaidžiama išvykoje
Ryto treneris mano nuomone yra geresnis.
taigi tiek ir sėkmės😡
- Balsų: 0
Ryto treneris mano nuomone yra geresnis.
taigi tiek ir sėkmės😡"
seis metais du mačai ir dvi itikinamos pergales.
kad sitosmv aržyboms nelb statistika reikalinga....
naujos varžybos nauja istorija
nu tai ir dek kelis gabalus jei tavo nuomone toks ramus statymas..