Daug komentaru nereikia. Blogiausia siu metu eurolygos komanda, pries suzeista zveri, kovojanti del top 8. Tai, kad praeitose rungtynese Uniks netiketai smarkiai pralose , siam statymui tik pliusas. Betkokiu atveju tai dviem galvom geresne komanda, su geru zaidimu ir invidualiai labai stipriais zaidejais. Tas namu arenos faktorius Zalgiriui taipat nublanksta, antradieni buvo laidotuviu atmosfera 😁 Zalgirio pranasumu siame matche mazdaug apie 0 matau
- Balsų: 21
Komentarai (0)