Nežinau, daug kas prognozuoja Collins pergalę, keista kodėl taip. Daugiau patyrus Collins? Nu nemanau. Jas skiria 8 metai žinoma. Bet Iga jau daugiau grand slamų mačų sužaidus. 30-10 jos rekordas. O Collins 20-16. Žinoma Iga yra RG čempione, ten apskritai turi 14-2 rekordą. O AO 7-3. Jai hardas irgi artima danga. Dabar tai yra jos geriausias rezultatas čia bei antras geriausias per tris sezonus slamuose. Collins vėl pakartojo savo geriausią, čia Ao prieš 3 metus pasiekė pusfinalį kur po pirmo tie breiko gavo baronką antram nuo Kvitovos.
Stebėjau Collins kovą su Tauson. Nu jau ten mano akimis turėjo baigtis Collins kelionė, daug neišprovokuotu klaidų. Danė kažkokia labai lėtu apsukų buvo, sakyčiau truko jai emocijų, nes Collins ten už abi jas šokinėjo, atidavė save, sakykim labiau norėjo. Nes pora Danės padavimų ir būtų 2-0.
O Iga užsispyrimo turi. Dabar du sunkūs mačai buvo, bet ir oponentės geros. Collins vėliau anksčiau šiam mače Neatlaikys manau. Pernai jos susitiko Adelaideje, ramiai laiminejo lenkaitė ir Collins retirino dėl nugaros.
Minusas jog Swiatek 3val truko su Kanepi. Bet jai 20m, ateis geros kondicijos, lengviau adaptuotis prie krūvių.
Plius ji jau turėjo apšildoma turnyrą, ten nugalėjo Fernandez, Azarenką, pasitikrino ir gavo nuo Barty, kuri čia visas šluoja kolkas
- Balsų: 10
Komentarai (0)