V5 atrodo labai stipriai, žaidėjai individualiai pajėgūs, lemiamu momentu turi žaidimo planą bei jo laikosi. Tai parodė itin įtemptas žaidimas prieš TES, kuriame netrūko nervingų momentų abiem komandoms. WG nėra iš silpnesnių komandų, tačiau manau, jog kol kas nesiekia V5 lygio. Nors TheShy ir žaidžia neblogą periodą, o WG senbūviai taip pat atrodo neblogai, matau didesnį V5 pranašumą.
- Balsų: 0
Komentarai (0)