Stebe siemet pralaimejo vos 2 kartus - finale Japonijoje ir matyt neatsigaves po to turnyro,- Ignatikui,kuris ir laimejo ta celendzeri. Pirmame rate nugalejo Kudriavceva, kuris yra tikrai neblogas zaidejas.Suomis siemet irgi gan stabilus, bet kazkokiu rimtesniu zaideju nenugalejo,o vakar itin sunkiai laimejo pries Zhang 7-5, 6-6 (trauma).
Visi koziriai Stebe rankose, tikiuosi jis ir laimes .
- Balsų: 0
Komentarai (0)