Vakar komandos rungtyniavo Niudžersyje, o po paros susitiks jau Kolambuse.
Nemanyčiau, jog pirmajame susitikime, kurį pralaimėjo 1:3, "mėlynieji" taupė jėgas namų mačui. Kolambuso komanda tiesiog nepajėgi šiuo metu rodyti gero žaidimo, todėl ne faktas, jog jie bus antrojo mačo favoritais.
Tikiuosi, ir vakarykščių rungtynių nuovargis, ir kelionė turės įtakos žaidėjų pasirengimui - laukiu underių.
- Balsų: 2
Komentarai (0)