Kazachstano lyga.
Pagaliau sulaukiau, mano nuomone, labai neblogo varianto.
Kazachstano lygoje buvo ilga maždaug poros savaičių pertrauka. Ji turėtų būti naudingesnė būtent "Kulager" ekipai, kuri buvo visai išskydusi ir pralaimėjo eilę mačų. "Torpedo" - priešingai, buvo atsigavusi. Tačiau esmė yra ta, jog "Kulager" būtent prieš torpediečius rungtyniauja itin sėkmingai jau du sezonus, įskaitant ir šį. Ką ten sėkmingai - jie varžovus tiesiog suniokoja.
Imam ir svečių overį, net jeigu jo nebus. Kai tokios sąlygos, negalima neimti.
- Balsų: 3
Komentarai (0)