N. Djokovic siame sezone zveriskai zaidzia, bet manau kad jau jam laikas atejo pralaimeti, nors varzovai yra traiskomi, bet cia jo laukia vienas rimciausiu varzovu sitam turnyre, plius djokovic su koja problemos, vakar sukandes dantis zaide serbas, rezaultatas vakar neatspindi tos kovos kuri vyko su prancuzu R. Gasquet kur ten serbas laimejo 6:2,6:4, padavimas veike prastokai, breikint dave prancuzui serbas du kartus, neuztikrintai tikrai vakar zaide djoka.
R. Federer sitam turnyre zaidzia solidziai, padavimas veikia gerai, vakar stebejau jo maca tai sveicaras gerai atrode tam mace, puikiai smugiavo fedka y krastus, cia jis visus varzovus yveike nesunkiai per du setus S. Wawrinka, R. Harrison, J. Chela, I. Andreev.
Vakar macus sulyginau ir gavau toki dalyka kad tikrai apsimoka sendiena deti uz sveicara, Federer bus sendiena susitelkes ir labai susikaupes nes dar piktas turetu buti nuo praeito maco kur pralaimejo pries serba, turi ysaut dabar jau sveicaras, revancas manyciau pasiteisins sendiena.
- Balsų: 0
Komentarai (1)