Neabejotinai šitame sezone Nets komanda yra tarp lyderiu iškovoti titula,gerai sumodeliuota komanda,ir zaidejai taipat yra jau susižaide ir puikiai žaidžia komandini žaidima,o celtics tiesiog šiuo metu yra lygos vidutiniokė,ir toliau kaip atkrintamosios tikrai nenueis,manau kad Nets susitvarkys šianakt.
- Balsų: 4
Komentarai (0)