Eurolygos vienuoliktajame ture susitiks Kauno Žalgirio ir Stambulo Fenerbahče komandos. Pagaliau pirmąją pergalę iškovojęs Žalgiris nutraukė prakeiksmą, tačiau tai padarė prieš traumų išretintą ir prastai žaidžiančią Panathinaikos ekipą, o dabar žais su žymiai stipresne tiek fiziškai, tiek meistriškumo ir komandinio žaidimo prasme Fenerbahče. Vesely, De Colo ir Guduric yra Turkijos komandos lyderiai, kuriuos žalgiriečiams sustabdyti turėtų būti per sudėtinga.
- Balsų: 11
Komentarai (0)