WTA turnyras , kuriame susitikimas tarp Marino ir Kerber. Na nelabai suvokiama cia kof padalinti mano manymu , visu pirma Kerber yra kur kas geresnė žaidėja , dalyvaujanti WTA turnyruose , o Marino dar jaunuolė tik įsivažiuoja . Žiurinti į šito turnyro rezultatus , krenta į akis lengvas Kerber žaidimas , įveiktos tokios žaidėjos kaip Koethavong , Lucic ir Pironkova ir visos per du setus , kai tuo tarpu Marino vargo su žymiai silpnesnėm tenisininkėm kaip Watson ir Parmentier ir laimėjo 2-1 abu susitikumus . Na vokiete Kerber man palieka gerą įspūdį čia ir teko matyti jos ne viena susitikimą , kad ir keletą nesenai vykusių su Petkovic ir galiu pasakyt , kad tai žaidėja turinti meistriškumo kur kas daugiau nei Marino , prie galo stipresnė , tik padavimas svyruoja , bet juk cia WTA,visom taip...Apibendrinant imu tiek sausa pergalę , tiek 2;0 su labai geru kof siulomu , o užsienyje jau už pergalę galima rasti ir po 1.6..Sekmės.
- Balsų: 0
Komentarai (0)