Abi komandos po tris įvarčius vidutiniškai meta ir po tris maždaug praleidžia. Aritmetika paprasta - lyg ir turėtų būti overis. Tačiau pamėginsiu imti mažiau 5,5 įvarčių, nes ekipoms reikia taškų, o tarpusavy jos neretai sužaidžia ir mažiau rezultatyviai.
- Balsų: 0
Komentarai (0)