PENTIUM
As pirma kart si sezona stebiu Dinama, tai nezinau kaip pakomentuoti 😄 kaip Zalgiris Eurolygoje losia. Klaidu ir kvailu sprendimu jura. O Brescia bega ir meta, ir pataiko tritaskius dar
Brescia irgi prastokai atrode,bet potencialo ten daug zaidejai tikrai geri
As pirma kart si sezona stebiu Dinama, tai nezinau kaip pakomentuoti 😄 kaip Zalgiris Eurolygoje losia. Klaidu ir kvailu sprendimu jura. O Brescia bega ir meta, ir pataiko tritaskius dar
PENTIUM
Na mano minusinei raganosis. 😁 Paziurejau buvo lygu, bet kai prasileido12 tasku be atsako isjungiau jau man gana tokio baisaus zaidimo. Nera ka ziureti, o tave sveikinu kolega su pergale dar viena.
Dekui nieko kita karta pasiseks nu is 9-8 siandien tai pliuso yra nesiskundziu 😁
Na mano minusinei raganosis. 😁 Paziurejau buvo lygu, bet kai prasileido12 tasku be atsako isjungiau jau man gana tokio baisaus zaidimo. Nera ka ziureti, o tave sveikinu kolega su pergale dar viena.
Gal dar Baskai patrauks