Pasirinkite laiko juostą:
Pasirinkti
2021/10/24 21:11 Brescia (+7.5) @-125 7/10
 

  • Balsų: 4
 
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

krulis11

Padėkų: 1330

Sekėjų: 322

  • Unitai 1211.96
  • ROI 9.27%
  • W% 49.67%

10 paskutinių statymų:

 
  • Viso statymų: 2011
  • Unitų atspėta: 14514.96
  • W-L-T : 981-994-36
  • Vid. unitų skaičius: 6.62
  • Unitų spėta: 13303.00
  • Vid. koeficientas: 131.6
 

Unitų pokytis

124011801120106010009402025 Liepos2026 Birželio

Sporto šakų lažybų statistika

Bendrovių statistika

Mėnesių balansas

Patikimumo statistika

Komentarai (13)

  • Bet Dinamas tai baisuliniai visiski, Bendziui reikia begti is ten
  • PENTIUM As pirma kart si sezona stebiu Dinama, tai nezinau kaip pakomentuoti 😄 kaip Zalgiris Eurolygoje losia. Klaidu ir kvailu sprendimu jura. O Brescia bega ir meta, ir pataiko tritaskius dar
    Brescia irgi prastokai atrode,bet potencialo ten daug zaidejai tikrai geri
  • As pirma kart si sezona stebiu Dinama, tai nezinau kaip pakomentuoti 😄 kaip Zalgiris Eurolygoje losia. Klaidu ir kvailu sprendimu jura. O Brescia bega ir meta, ir pataiko tritaskius dar
  • Krulis siandien juda zaliai, realiai ir basku fora butu ejus tik ML cia pritruko tasko
  • PENTIUM Na mano minusinei raganosis. 😁 Paziurejau buvo lygu, bet kai prasileido12 tasku be atsako isjungiau jau man gana tokio baisaus zaidimo. Nera ka ziureti, o tave sveikinu kolega su pergale dar viena.
    Dekui nieko kita karta pasiseks nu is 9-8 siandien tai pliuso yra nesiskundziu 😁
  • krulis11 Nu siandien kazkas vau diena
    Na mano minusinei raganosis. 😁 Paziurejau buvo lygu, bet kai prasileido12 tasku be atsako isjungiau jau man gana tokio baisaus zaidimo. Nera ka ziureti, o tave sveikinu kolega su pergale dar viena.
  • krulis11 Nu siandien kazkas vau diena
    Daug pliuso?
    Gal dar Baskai patrauks
  • PENTIUM +11 ir dar fora - labai saugiai jautiesi kolega 😄
    Nu siandien kazkas vau diena
  • +11 ir dar fora - labai saugiai jautiesi kolega 😄
  • PENTIUM Supratau, aciu uz nuomone kolega !
    I sveikata 😁
  • Supratau, aciu uz nuomone kolega !
  • PENTIUM Gal komentara kodel, nes as tai apie minusine galvoju 😁
    Man patinka siemet Brescia sudetis gera aisku sassari irgi neblogi ,bet kazko jiems truksta siemet.
  • Gal komentara kodel, nes as tai apie minusine galvoju 😁