Prieš sezoną abu kolektyvai susitiko tris kartus. Visus mačus ramiai laimėjo Torontas.
Turint galvoje, kad Otava labai sunkiai pelnydavo torontiečiams įvarčius (vienose rungtynėse nepelnė jų nė vieno) ir tai, jog "Klevo lapai" rungtyniaus antrą dieną paeiliui, laukčiau underio.
- Balsų: 4
Komentarai (0)