Tai cia vienintelis Jokubaitis nuspres kaip baigsis sita stafke - manau kad pries Oly jaunuolio zaidimas jau bus apstojes ir neturetu taip gerai suzaisti, visgi nera patyres ir tu bangavimu neisvengs niekaip. o dmo pries tavaresa ir poirier - nu juokingai skamba ir tikrai bus suvalgytas situ elitiniu aukstaugiu ir nemanau kad permes ten net kokius 5 taskus. tai manau value yra daug nes jokubaiciui darkart suzaisti taip rezultatyviai kaip visada jau bus issukis o ir zinome kad kitoj pusej jo lauks walkup kuris yra geriausias gynejas gynyboje eurolygoje
- Balsų: 7
Komentarai (4)