Jau sakiau ne karta man Pao labai nepatinka siemet , ir Baskai turi imt cia pergale. Baskai tikrai subure gan gera sudeti siemet , Baldwinas po daug kalbu vis isivaziuoja ir kuo toliau manau bus geriau , Rokelis pagauna forma , manau siandia pamatysim tikraja baskonia. Pao labai pazeidziama si sezona ir tikiu baskai ta isnaudos
- Balsų: 13
Komentarai (0)