Asvel rungtynėse su Žalgiriu paliko visai neblogą įspūdį, turi gana gerą gynėjų grandį, fiziški, atletiški, energingi gynyboje. Manau jie gali atskirose rungtynėse ne kartą nustebinti šį sezoną, bet vis gi tikėtis, kad tai bus komanda besikaunanti dėl atkrintamųjų irgi būtų naivoka. Tuo tarpu Alba vis dar turi problemų su traumomis ir ten nėra iki galo aišku kurie žaidėjai žais, o kurie ne, taip, kad Asvel laikyčiau šių rungtynių favoritais.
- Balsų: 20
Komentarai (0)