Gal per gerai kolkas vertinu Obradoiro komanda, bet man patinka ju komplektacija ir tai kaip atrode draugiskose, manau gali kovoti del pergales cia.Sekmes.
- Balsų: 3
Gal per gerai kolkas vertinu Obradoiro komanda, bet man patinka ju komplektacija ir tai kaip atrode draugiskose, manau gali kovoti del pergales cia.Sekmes.
Komentarai (0)