Pasirinkimas geras, juolab abi komandos su aibe netekčių. Bet klausimas dėl Szczesny formos, prieš rinktinių pertrauką žaidė labai silpnai ir atsivežė pats kelis įvarčius.
Tikiuosi drausmingo, atidaus žaidimo, vengiant klaidų gynyboje bei daug kovos aikštės viduryje.
Šių komandų tarpusavio mačai ir iki tol nebūdavo itin rezultatyvūs, net kai Juventus buvo geroje formoje.
Šių komandų tarpusavio mačai ir iki tol nebūdavo itin rezultatyvūs, net kai Juventus buvo geroje formoje.