Gana rizikingas statymas , bet nemanau , kad Malmo atvaziuoja tiesiog atbegioti 90min. Bulgarai zais labai atvirai , reikia 2 ivarciu. Imusus Malmo dar pirmam keliny Bulgarai jau 2 turetu pradet zaist Vabang. Malmo paskutines Svedijoi zaide su atsarginiais, tai jokiu nuovargio net negali but. Bulgarai praejo Oly mano manymu vien del to , kad Oly be draugisku rungtyniu neturejo normalaus matcho, tai galbut pakiso koja. Nes Bulgarai atvirai be savo Brazilu legiono jau nebe tokie kurie buvo pries pora sezonu.
- Balsų: 4
Komentarai (0)