Derby paskutinis sezonas sunkus buvo. O Hull gryzo i 2nd divizijona. Pirmose varzybose Hull sutrype Preston isvykoi kuris mano manymu daug stipresnis , nei Derby. Poto 2 pralaimejimai. Pagaliau namie gali pasiimti pergale. Derby vargo su Salford is 4 div. Prasileido 3. Hull manau sendien plesysis stipriai namie po 2 pralaimejimu savajam stadijone.
- Balsų: 2
Komentarai (0)