Malmo si sezona forma tikrai , kad ispudinga. Svedijoi viskas eina kaip per leda. Europoi ismesti Rangers , sugebejo imusti 2 ivarcius su raudona kortele. Namie per 6 varzybas 16 ivarciu. Gothenburg tikrai ne ta komanda kuri galetu kazkiek sustabdyti Malmo...
- Balsų: 4
Komentarai (9)