Nors ir pusfinalis, tačiau visgi Šiaurės Amerikos komandos, kur spaudimo žaidėjai nejaučia. Ateina, žaidžia savo žaidimą, greitą, trumpais pasiukais. Žinoma, visgi čia kaip ir Šiaurės Amerikos derbis, abi ekipos norės įrodyti, kurie geresni, tad emocijų ir baudos minučių netrūks. O kanadiečiai ypač, po sutriuškinimo grupėje, norės pasiekti revanšą, tuo labiau ir žaidimas pagėrėjo, įveikti čempionato favoritai rusai. Ir tokioms komandoms gynyba nėra prioritetas, svarbiausia laimėti, tad čia įvarčių laukiu nuo pirmų minučių.
- Balsų: 1
Komentarai (0)