Bandau ir as i leda ilyst,prisiziurejes i angeliz😁 Na uzkliuwo akis uz sito AHL iwykio.Tarpusawyje wisada owerina sitos komandos.Si menesi zaide du kartus ir abu kartus rezas buwo 5-5 😁 Dar anksciau tarpusawy baiges varzybos 4-2 ir 5-2 , o tarkim anais metais buwo sulose iswis 8-2,tad kaip matome ,kai susitinka sios dwi ekipos,tai gynyba praktiskai pamirstama.Chikago namie apskritai zaidzia rezultatyviai,siais metais namie is 12 zaistu varzybu 8 kartus ejo ower.Nematau cia kito warianto kaip tik ower 5,5, juolab ,kad ir kofa duoda gera,sekmes😁
- Balsų: 0
Chicago? tokios klaidos pavadinime neatleistinos