„Granada“ nugalėjo „Barceloną“, tačiau vėliau iš karto krito į duobę. Šį kartą pastarieji susitiks su „Real“ futbolininkais, kurie vis dar kovoja dėl „La Liga“ titulo. „Real“ turėjo puikią galimybę paskutiniame ture susilyginti taškais su „Atletico“ ir pakilti į pirmąją turnyrinės lentelės vietą, tačiau nesugebėjo įveikti „Sevilla“. Net trejose paskutinėse lygos rungtynėse „Real“ iš keturių įmušė du arba daugiau įvarčių. Tuo tarpu „Granada“ pralaimėjo trejas rungtynes iš paskutinių ketverių ir laimėjo tik prieš katalonus bei praleido šešis įvarčius per keturis susitikimus.
- Balsų: 6
Komentarai (0)